טלפון

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית היא צורך קיומי הכרחי, שיש להתאימו למאה העשרים האחת. הצורך לכך קם ממספר סיבות: מבנים שנבנו לפני חמישים שנה לא מתאימים מבחינת הקונסטרוקציה ומבחינת התכנון הפנימי למאה הנוכחית. המבנים הישנים אינם בטוחים באופן מבני למצבים כגון: רעידות אדמה, הנגשת מעלית לקומות גבוהות, ממ״ד, מרפסות איוורור ושירות. כמו כן העובדה שאין אדמות לבניה יוצרת מצוקת דיור לדור הבא, ומחייבת מציאת פתרונות אלטרנטיבית. במדינת ישראל ההתחדשות העירונית היא הברירה הטבעית כמעט. והסיבה האחרונה היא מעבר לשיפור דיור לדיירים הותיקים ומציאת פתרונות דיור לדורות הבאים. פתרון זה מונע עליית מחירים בשוק הנדל״ן ומווסת את העליה.
בחברתנו אנו בוחנים כל הזדמנות להתחדשות עירונית ויותר מזה, אפילו צמאים לה. אנו מלאי תשוקה לגעת בהיסטוריה ולהביא אליה את העתיד.

 

התוצאה:
כולם מרוויחים מהתחדשות עירונית.
הדיירים הותיקים מקבלים דירה חדשה עם מעלית ממש מרפסת עמידה מרעידות אדמה.
הדור החדש מקבל פתרון דיור והשוק בכללותו נהנה מעליית מחירים מווסתת

למה לבחור בנו

היתרון הכי חשוב בבר חסון הוא שאנחנו גם היזם וגם הקבלן המבצע. פרט זה מחייב את חברתנו ללקיחת אחריות מלאה על הפרויקט ואין נטילת אחריות על גורם אחר, עובדה זו מחזקת את אינטרס הדיירים. בבר חסון מאמינים ביושרה, באמינות ובשקיפות מלאה כי רק ככה אנחנו יודעים לבנות מערכות יחסים.

חברת בר חסון מחזיקה בסיווג קבלני ג'5 שמעיד על ותק, ניסיון ויכולת ביצוע מוכחת לביצוע פרויקטים ללא הגבלת היקף. לפיכך, נהנית החברה מגב פיננסי איתן ויציב ולשם הקמת פרויקטים איכותיים מסוג התחדשות עירונית נדרשת חברה חזקה שתוכל לעשות את זה.

הביצוע והמסירה בזמן הוא רכיב יקר עבורנו, אנחנו כאן כדי להעניק ללקוח ראש שקט בידיעה שהדירה שלו בידיים הכי טובות שיכולות להיות.

בר חסון מתכננת את הפרויקטים בהשקעה רבה מתוך אמונה אמיתית להעניק לדיירים פרויקט מעוצב ומתוכנן ברמה יוקרתית תוך מתן דגש למרקם החיים העירוני והשכונתי. כך אנו ממשים את זכויות הדיירים ומשביחים ערך הנכס העתידי.

לצורך עמידה בזמנים נדרשת חברה שבקיאה בכל תהליכי ההתחדשות עירונית, יודעת לקדם תהליכי רישוי, תקנות ואישורים, לעמוד בהוצאות התכנון והבנייה הצפויות לה והבלתי צפויות לה בדרך.

מאחורי חברת בר חסון עומדים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. אצלנו כולם מחויבים ומגויסים למטרה משותפת ובזכות הקשרים ההדוקים של החברה עם מיטב היועצים והאדריכלים המובילים אנו זוכים לתת לדיירים את התמורה הגבוהה ביותר.

מבוא הדגנית 6
מבוא הדגנית 6
אשדוד
הדרור 46 + 48
הדרור 46 + 48
יבנה
הדולפין 7+9
הדולפין 7+9
אשדוד
מבוא הכרכום 8
מבוא הכרכום 8
אשדוד
ההגנה 26 + 28
ההגנה 26 + 28
אשדוד
הדרור 35 +37
הדרור 35 +37
יבנה