טלפון

אודות

  • "טוב לבנות בעד ארצנו"

"טוב לבנות בעד ארצנו"

יצחק חסאן, בנם של וויולה ובנימין חסאן ז"ל נולד בשנת 1941 בעיר טריפולי שבלוב. יצחק עלה לארץ בשנת 1951 והגיע לעיר אשקלון, בגיל 9 יצחק נקלט לכיתה ב' ומהר מאוד גורש מבית הספר בשל היותו מפריע בכיתה. בגיל 11 יצחק יצא לעבודה ראשונה בחייו במכולת השכונתית ולאחר שנה החל לעבוד בחקלאות במטרה לפרנס את הבית. בעודו בן 13 התחיל לעסוק בתחום נגרות בניין, יצחק אהב את פועלו בבניין והמשיך לעסוק בה עד גיוסו לצה"ל.

לאחר סיום שירותו הצבאי והוא רק בן 21, התחיל לעבוד כעצמאי בנגרות בניין. יצחק החל את דרכו המקצועית כנגר אצל חברת אשטרום אשר נתנה לו עבודה בהיקף 800 דירות באשדוד וכך התגלגל. עם חלוף השנים הרגיש יצחק שהוא מספיק ממוקצע בענף הבנייה ולמעשה התחיל דרך חדשה כקבלן בניין.

בשנת 1967 לקח על עצמו את עבודתו הראשונה כקבלן בניין ובנה וילה במושב עשרת.יצחק גילה תשוקה עזה למקצוע שדרכה הכיר את רעייתו דליה. בסיום מלחמת ששת הימים החל יצחק לבצע עבודות בטון בחצי האי סיני למשך שלוש שנים. יצחק מאז ומתמיד היה איש נמרץ, שקדן ורעב להצליח. בזכות כך הטביע את חותמו בהתקדמותה של ארץ ישראל ובמשך השנים ייסד יצחק את חברת "בר חסון" בשנת 1988.

מאז, החברה פעילה כחברה משפחתית העוסקת ביזמות, ניהול וביצוע פרויקטים של נדל"ן – מבני מגורים, מבני ציבור, התחדשות עירונית ומבני תעשייה ומסחר בכל הארץ. יצחק יחד עם בנו תומר, חתנו ליאור וביתו עינת פיתחו את החברה, קידמו אותה לצמרת הבמה והרחיבו את תחומי פעילותה. תרומתו הגדולה של יצחק לחברה הישראלית הובילה לקבלת תואר רב קבלן מטעם התאחדות בוני הארץ בשנת 2016.

מילים רבות יוכלו לתאר את יצחק איש החסד והנתינה הגדולה שלמרות גילו הוא תמיד אשאר צעיר לנצח.

יצחק חסאן | מייסד ובעלים

אודות החברה

בר חסון חברה קבלנית לבניין בע"מ הינה חברה פרטית משפחתית אשר הוקמה בשנת 1988 כחברה יזמית ומבצעת על ידי יצחק חסאן ומנוהלת על ידו ומשפחתו מאז ועד היום.

חברת בר חסון וחברות הבת שלה צברו מוניטין של למעלה מ-30 שנה בעולם של בניה ויזמות, העסקת כוח אדם וציוד לבנייה. מפאת כל אלה, הקבוצה מעמידה את הניסיון והידע העשירים שלה לרשות פרויקטים פשוטים ומורכבים כאחד.

  • ההתמחות שלנו

ההתמחות שלנו

מאז ייסודה החברה מתמחה בבנייה מכול הסוגים ולאחר ביצוע של עשרות פרויקטים בתחומי המגורים, מסחריים, תעשייה ולציבור יודעת החברה לענות לכל אתגר משלב הביסוס הכולל את עבודות העפר ויציקת יסודות הבניין ועד הגשת התוצר המוגמר הכולל מבנה מעוצב פנים המכיל סטנדרטים וגימור ללא פשרות.

  • הזמן עשה את שלו

הזמן עשה את שלו

עם חלוף השנים יצחק ומשפחתו מיצבו את החברה בצמרת קבלני הביצוע בארץ דבר שסלל את הדרך לקבלת סיווג קבלני ג'5 ורואה בעשייתה מובילה דרך לשותפות בלתי נפרדת משינוי פניה של ארץ ישראל תוך הקפדה בראש ובראשונה על עקרונות האיכות הבנייה בהצטיינות ובטיחות העובדים והציבור באתרי הבניה וסביבתם תוך עמידה בהתחייבותנו.

  • הערכים שלנו - השקט שלכם

הערכים שלנו - השקט שלכם

בר חסון רואה לנכון ביציבותה הפיננסית בשילוב של יושרה ואמינות כמרכיבים העיקרים היוצרים ביטחון ושקט נפשי עבור כלל לקוחותינו, הספקים וסגל העובדים שלנו. יתר על כך, החברה שמה דגש לנגד עיניה על מוסר תשלומים גבוהה, מערכת יחסי אנוש ראויים ותקינים, עמידה בלוחות זמנים והתחייבות למקצוענות.

  • באחדות יש כוח

באחדות יש כוח

לאורך כל דרכנו ראינו בעובדי החברה אלה שבמשרד ואלה שבשטח ערך עליון ומשקיעים משאבים רבים בהיבטים האנושיים והבטיחותיים כדי לפתח ולשמר מתוך אמונה כי באחדות יש כוח.
בזכות כל אלה, ובזכות הרבה יותר ממה שמילים תוכלנה לתאר, בר חסון זוכה לשביעות רצון ואמון הציבור פעם אחר פעם!

חזון החברה

חזון החברה

בר חסון שואפת להמשיך ולהוביל בתחומה ולהקים פרויקטים איכותיים לכל ייעוד.
אנחנו כאן כדי להשפיע ולהעניק ערך מוסף לענף הבנייה בישראל באמצעות תכנון בנייה מקצועי, שיפור שיטות הבנייה והקמת יסודות איתנים המאפשרים התחדשות וקדמה.

חברת בר חסון שואפת להרחיב את פעילותה העסקית, תוך ביסוס מעמדה כחברה קבלנית מבצעת בתחום הנדל"ן.

דברו איתנו

ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - דברו איתנו